links van Engelse Springer Spaniel


sluit venster

Links van de Engelse Springer Spaniel

sorteren op land
rasvereniging

Engelse Springer Spaniel Club Nederland
Voorzitter: G. Schoenmaker
Dolderseweg 224C
3734 BR Den Dolder
Netherlands
+31 (0)30-2740703
info@engelsespringerspanielclub.nl
http://www.engelsespringerspanielclub.nl
Voorzitter: G. Schoenmaker:
Secretaris: J.P. Gulmans: 0172605238

kennel

aus der Gerberstadt
Dietmar und Renate Schleicher
Adalbert-Stifter-Weg 31
71522 Backnang
Germany
+7191 63752
schleicher-backnang@t-online.de
http://www.english-springer-spaniel.de
aus der Gerberstadt

leikaspringersleikaspringers
leidy van der velde
wilhelminalaan 44
7204ac zutphen
Netherlands
0575542585
acvandervelde@gmail.com
http://www.leikaspringers.nl

Meadowdale Gundogs
Steve & Jane Eyeington
RayneEssex
CM7 8SP United Kingdom
jane@meadowdale.co.uk
http://www.meadowdale.co.uk
Meadowdale Gundogs

MysticprideMysticpride
Claire Ride
United Kingdom
claire@ukgundogs.org
http://www.ukgundogs.org

Obsession In Blue
Jeanne van Beers
Dr Feijstraat 22
5688 TA Oirschot
Netherlands
jvanbeers2@upcmail.nl
http://www.obsessioninblue.eu
Obsession In Blue

of the Gajac Goldensof the Gajac Goldens
Jacqueline Giblet & Gaëtan Gysen
Ch. de l'Epinois 19
7060 Soignies
Belgium
j.giblet@skynet.be
http://users.belgacom.net/gajacspringers

Winterwater Creek's
Barbara Illenschitz
Friedrich-von-Walchen-Strasse 29
A-5020 Salzburg
Austria
+43 662 42 22 65
billenschitz@aon.at
http://members.aon.at/springerspaniel/springerspaniel
Winterwater Creek

CRO NO 1
Piljenice 98a
44322 Lipovljani
Croatia
springer@hi.htnet.hr
http://free-sk.htnet.hr/Cro_No1/

Darrem Canis
Darina Mervova
Prochody 7
565 01 Chocen
Czech Republic
+420 605 219 809
darrem@wo.cz
http://www.darremcanis.com/

des Vauriennes
Jan, Heleen & Lidewij Harmsen
Bilderdijkstraat 27
3333 AT Zwijndrecht
Netrherlands
+31 (0)78 6129016
desvauriennes@hotmail.com
http://www.desvauriennes.com

Kennel van het Veense Springertje.
Helma en Rudo van den Brink
Nieuwe Steeg 2
4031 JR Ingen
Netherlands
0344-604360
v.h.veense-springertje@planet.nl
http://www.veensespringertje.nl

Of Dashhill
Janny en Rokus van Stuyvenberg
Onder de Bos 197
8077 TG Hulshorst
Netherlands
0031(0) 341 451556
rokusvanstuyvenberg2hotmail.com
http://www.of-dashhill.nl

Van 't Land Van Loon
Dieu Geert
Ginderoverstraat 106
3590 diepenbeek
Belgium
+32 (0)11 33 13 13
geert.dieu@pandora.be
http://www.engelsespringerspaniel.be

van de Hoevemeester
MJ & H Oxborrow
B-3582 Koersel-Beringen
Belgium
011-242687
vandehoevemeester@euphonynet.be
http://www.hoevemeester.eu

Overige links

Onze golden retrievers & Engelse Springer Spaniëls
Elsy Meiresonne
Koeistraat 10
9971 Lembeke
Belgium
+32(0)93775453
elsy.meiresonne@pandora.be
http://users.pandora.be/goldens
Onze golden retrievers & Engelse Springer Spaniëls

De Engelse Springer Hoeve
J. de Graaf
Wapenveld
Netherlands
0578-697138
Le.Comte@kpnplanet.nl
http://www.engelsespringerspaniel.eu

Klik hier voor het formulier om uw kennel aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw rasvereniging aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw persoonlijke website aan te melden.

Deze advertenties komen ook op http://www.infodogbreeds.com, mijn engelstalige site, te staan. Daarom is het aan te bevelen de gevraagde aanvullende informatie (indien hier voor is gekozen) ook in het engels aan te geven. Dit is echter niet verplicht.

Ga hier naar links voor de voorwaarden

sluit venster