links van Golden Retriever


sluit venster

Links van de Golden Retriever

sorteren op land
rasvereniging

Golden Retriever Club NederlandGolden Retriever Club Nederland
Secretariaat: Ada Smink
Hoofdstraat 210
1611 AM Bovenkarspel
Netherlands
secretariaat@goldenretrieverclub.nl
http://www.goldenretrieverclub.nl/
Secretariaat: Ada Smink: 0228-516689

NIET ALLE ONDERSTAANDE FOKKERS ZIJN AANGESLOTEN BIJ DE GRCN !!!!

Freunde der Retriever in Deutschland FRD
Baiersdorfer Straße 17
91341 Röttenbach
Germany
freunde@retriever-deutschland.de
http://www.retriever-deutschland.de
Freunde der Retriever in Deutschland FRD

Golden Retriever Club of CanadaGolden Retriever Club of Canada
Canada
secretary@grcc.net
http://www.grcc.net

The Icelandic Retrieverclub
Síðumúli 15
108 Reykjavík
Iceland
retriever@hrfi.is
http://www.hrfi.is/

kennel

Amor dAmor d' Oro
M. de Jong -Bouma
iikmoune 15
8401sv Gorredijk
Netherlands
0513-462014
margriet@amordoro.nl
http://amordoro.nl

Amroya
Lilian van Ginkel
Zonnebloemstraat 29
6942 WV Didam
Netherlands
0316-294699
amroya@planet.nl
http://www.amroya.nl
Amroya

BedrabbledBedrabbled
Marja Nieuwets
Berkelplein 23
1946 BG Beverwijk
Netherlands
0251-247619
info@bedrabbled.nl
http://www.bedrabbled.nl

Boatswain Kennels
Stefano Ferrari
via Vittorio Emanuele 40
42048 Reggio Emilia
Italy
0522.628426
boatswain@libero.it
http://www.canitalia.it/boatswain/
Boatswain Kennels

Break of DawnBreak of Dawn
Anita en Wim Conijn
Wollegrasstraat 55
1531TE Wormer
Netherlands
075-6426416
info@breakofdawn.nl
http://www.breakofdawn.nl

Chairoezan's
Nicolette v.d. Veen
Perenstraat 50
2564 SG Den Haag
Netherlands
chairoezans@ziggo.nl
http://www.chairoezans.nl
Chairoezan

Chapter Challenge Golden RetrieversChapter Challenge Golden Retrievers
Hans & Sita Peters
Dennis Leestraat 32
4754 BD Stampersgat (bij Rosend
Netherlands
+31 (0)165-513206
info@chapterchallenge.nl
http://www.chapterchallenge.nl

Circle of Friendship
Henk en Ineke Meijers
Land voor Water 39
2841 NC Moordrecht
Netherlands
+31 (0)182 372765
golden@circleoffriendship.nl
http://www.circleoffriendship.nl/
Circle of Friendship

Conarhu Golden RetrieversConarhu Golden Retrievers
Ruth Connah
8, Leveque Ramble Ballarjura
Perth 6066
Australia
conarhu@iprimus.com.au
http://www.conarhu.com

Cooperscrossings
S.H. Kuipers
W.F. Hildebrandstraat 43
9798 PH Garmerwolde
Netherlands
+31 (0)50-5421250
siska.kuipers@hetnet.nl
http://hetnet.nl/~siska.kuipers/
Cooperscrossings

Dazzling GoldDazzling Gold
G. ten Hagen
Stepelerveldweg 52
7482 SC Haaksbergen
Netherlands
+31 (0)53-5742734
dazzlinggold@wanadoo.nl
http://www.dazzlinggold.com

De Hoogmaet-Heide kennel
Familie Mertens
Roerstraat 26
3920 Lommel
Belgium
+32 (0)11 542741
3920.monten-mertens@pandora.be
http://www.hoogmaatheide.com
De Hoogmaet-Heide kennel

DE ZELKOVA KENNELDE ZELKOVA KENNEL
Esther Matalí
C Marques de Bellet 54 bajo
46007 Valencia
Spain
+34963770517
esther@dezelkova.com
http://www.dezelkova.com

Diamond of Gentle
Marijke Lammen
Vecht en Gein 32
1393 PZ Nigtevecht
Netherlands
m2lammen@hetnet.nl
http://www.diamondofgentle.nl
Diamond of Gentle

El DecafioEl Decafio
Eric en Ingeborg van Elk
Schaepmanstraat 12
6662 AP Elst
Netherlands
El.Decafio@wxs.nl
http://www.eldecafio.nl

Erthley Golden Retrievers
Sherry Downs
From The Land We Love
Brisbane 4077
Australia
+61 (0)7 3879 8941
erthley@flatrate.net.au
http://www.erthley.net
Erthley Golden Retrievers

Ezetha´s KennelEzetha´s Kennel
Amelie Zethraeus
Grännaforsa
34036 Moheda
Sweden
0046 47270308
amelie.z@telia.com
http://www.welcome.to/ezethas

Fine Art Rudgieri
Tamara Ignatieva & Peter Heiremans
Belgium
bs605344@skynet.be
http://www.ofrudgieri.com/
Fine Art Rudgieri

From Burnings HomeFrom Burnings Home
Paul en Cindy Boer
Tulpstraat 120
6361 JD Vaesrade/Nuth
Netherlands
+31 (0)45-5227816
fbhboer@home.nl
http://members.home.nl/fbhboer/

From Landlords Daughter
Judith en Ad Rovers
Kerkstraat 3b
4921 BA Made
Netherlands
+31 (0)162-682862
a.rovers@wanadoo.nl
http://www.fromlandlordsdaughter.nl
From Landlords Daughter

from the Go-Gettersfrom the Go-Getters
Petra Kolen-Hartman
Burg. Aartslaan 21
5571 TR Bergeijk
Netherlands
+31 (0)6.502.41.881
kolen-hartman@planet.nl
http://www.kolen-hartman.nl

Gaytonwood
Dawn Rose
47 South View Kislingbury
NN7 4AR Northampton
United Kingdom
01604 832094
gaytonwood@hotmail.com
http://www.gaytonwood.co.uk
Gaytonwood

GladwordGladword's
Kerstin Freuwört
Hinter den Gärten 1
38729 Alt Wallmoden
Germany
05341-338813
gladwords@arcor.de
http://www.gladwords.de

Gold Fever
F.J. Theunissen
Geyaartsborg 62
6228 AE Maastricht
Netherlands
043-3615511
goldfever@home.nl
http://www.kennelgoldfever.nl
Gold Fever

Golden GoodnessGolden Goodness
H.W.Pol
Nachtegaal 47
1628DC Hoorn
Netherlands
+31 (0)229-246322
golden.goodness@quicknet.nl
http://www.mijnweb.nu/golden-goodness

Golden Rose-Bay's
Braeckman-Bracke Camiel & Brigitte
Wilgenpark 35
9290 Overmere
Belgium
+32 (0)9/367-86-49
Brigitte.Bracke@skynet.be
http://users.skynet.be/goldenrosebay
Golden Rose-Bay

goldendogsgoldendogs
h.p. schenk
Netherlands
shirley@goldendogs.nl
http://www.goldendogs.nl

Goldstream Golden Retrievers
Scrivens De Proft Steven & Marleen
Mespelarestraat 79
B-9200 Mespelare
Belgium
+32 (0)25.21.57.70
info@goldstream.be
http://www.goldstream.be
Goldstream Golden Retrievers

Hellacious AcresHellacious Acres
Bart en Mirjam van Maren
Bennemeersweg 6
1676 EL Twisk
Netherlands
0229591826
bartenmirjam@hellaciousacres.nl
http://www.hellaciousacres.nl

Irruma
Irma Noordink
Molenstraat 75
7481 GL Haaksbergen
Netherlands
+31 (0)53 - 5725791
irruma@home.nl
http://members.home.nl/irruma
Irruma

IRRUMA Golden retrieversIRRUMA Golden retrievers
I.M. Kurvink
Kieftendijk 30
7165 BT Rietmolen
Netherlands
0545-221730
irrumagoldenretrievers@xs4all.nl
http://www.irrumagoldenretrievers.nl

Joyous Golden Retrievers
F.A. van Betuw
Bommelskoussedijk 36
3286 LN Klaaswaal
Netherlands
+31 (0)186 574056
info@joyous.nl
http://www.joyous.nl
Joyous Golden Retrievers

Kennel " von Weitingen"Kennel " von Weitingen"
Patricia Schwanz
Eutingen / OT Weitingen
Germany
+49 (0)7457 4267
retriever@web.de
http://www.golden-retriever-hunde.de

Kennel "Brightlight Of Moscow" Labrador & Golden Retriever
Lomokhova Elena & Smolovskaja Svetlana
117418, Russia, Moscow, Garibaldi str., 29-3-11
Moscow
Russia
+7-(0)95-128-5556
lomokhova@hotmail.com
http://www.labradors.ru
Kennel "Brightlight Of Moscow"  Labrador & Golden Retriever

Kennel Charmaine´sKennel Charmaine´s
Germaine Nielsen
Nymøllevej 2, Sdr. Sejerslev
6280 Højer
Denmark
+45 74782820
charmaines@mail.dk
http://www.charmaines.dk

Kennel van de Loopakker
Peter en Annie van Hoenselaar
Tienrayseweg 16
5961 NL Horst aan de Maas
Netherlands
06-51304910
info@vdloopakker.nl
http://www.vdloopakker.nl
Kennel van de Loopakker

Kennel van het PrincekindKennel van het Princekind
I. Obreen
Lissenvaart 26
2724 SH Zoetermeer
Netherlands
+31 (0)79-3431393
ina@obreen.nl
http://www.obreen.nl

Kildespring
Conni Pallesen
Hesselhøjvej 16 6430 Nordborg
Nordborg
Denmark
+45 74454801
kildespring@ofir.dk
http://www.kildespring.com/
Kildespring

MariannehouseMariannehouse
Mariannehouse Golden-retriever PRESENTS: Multi Ch. Erdőskerti Quixotic
Somogyi str.4. POLGÁR city
H-4090 Hungary
00-36-20-257-7998
mariannehouse@vipmail.hu
http://www.mariannehouse.hu

Moondust Golden Retrievers
Ada and Fred Smink
Hoofdstraat 210
1611 AM Bovenkarspel
Netherlands
+31 (0)228 516689
ada.smink@hccnet.nl
http://home.hccnet.nl/ada.smink/index.htm
Moondust Golden Retrievers

Mountain WhispersMountain Whispers
M.H. van den Berg-Gonggryp
Spaanseweg 5
5708GN HELMOND
Netherlands
m.gonggryp@gmail.com
http://mountainwhispers.webklik.nl

Nistar
Michelle Strain
10 Queen St
Uralla 2358
Australia
+61 (0)2 67784485
michelle@nistargoldens.com
http://www.nistargoldens.com
Nistar

Of  CayOf Cay's Happiness
Biesbrouck Ivo - Vermeersch kathy
Hansbekestraat 51
8940 Wervik
Belgium
0032 (0)56312848
ivo-kathy@ofcayshappiness.be
http://www.ofcayshappiness.be

Of Bridge Four
Borgmans Charel & Marleen
Opstal 9
2340 Beerse
Belgium
+32 (0)14 614808
charel.borgmans@ofbridgefour.com
http://www.ofbridgefour.com
Of Bridge Four

Of LyndiewoodOf Lyndiewood
Guy Van Den Bossche
Mosstraat 57
9260 Wichelen
Belgium
+32 (0)52424977
ofLyndiewood@skynet.be
http://WWW.LYNDIEWOOD.BE

of sharonsdream
geert en vera vermeersch caspers
Henri Blommelaan 47
8210 loppem zedelgem
Belgium
050/82 61 55
sharons.dream@skynet.be
http://www.sharonsdream.com
of sharonsdream

of Sweet Gypsie Roseof Sweet Gypsie Rose
Jos en Marianne Stouthuysen - Dauw
Koningin Astridlaan 19
B-2300 Turnhout
Belgium
+32 (0)14-415551
jos.stouthuysen@pandora.be
http://users.pandora.be/jos.stouthuysen

of the Gajac Goldens
Jacqueline Giblet & Gaëtan Gysen
Ch. de l'Epinois 19
7060 Soignies
Belgium
j.giblet@skynet.be
http://users.skynet.be/gajacgoldens
of the Gajac Goldens

Of The Golden DestinyOf The Golden Destiny
H. Vlaanderen
Dagmaatstraat 55
1445 GC Purmerend
Netherlands
+31 (0)299-644206
golden.destiny@planet.nl
http://home01.wxs.nl/~golden.destiny/

Our Golden "Belief"
J.W.T. Wesdorp van Heumen
Wisselspoor 267
2908 AD Capelle aan den IJssel
Netherlands
+31 (0)10-2847185
ourgoldenbelief@maraex.com
http://www.ourgoldenbelief.com
Our Golden "Belief"

PanchrysiaPanchrysia
Broes Louis & Sindy
Katelijnsesteenweg 168
2570 DUFFEL
Belgium
00 32 15 13 92 32
panchrysia@pandora.be
http://panchrysia.com

Precious Delight
Rob Poerbodipoero
Ieplaan 39
2565 LD Den Haag
Netherlands
+31 (0)70 3922894
rpoerbo@goldenretrievers.nl
http://www.goldenretrievers.nl
Precious Delight

Puschkin´sPuschkin´s
Annelise Johansen
Ny Mårumvej
3200 Helsinge
Denmark
goldenretriever@puschkin.dk
http://www.puschkin.dk

Retrieverkennel Joyhearts
Joyce Zegers
Zoggelsestraat 42
5384LP Heesch
Netherlands
+31 (0)412-454666
kennel@joyhearts.nl
http://www.joyhearts.nl
Retrieverkennel Joyhearts

Retrievers des Vignes BlanchesRetrievers des Vignes Blanches
Melle Cohidon Aurore
7 rue ds vignes blanches
60600 Clermont
France
06.85.49.82.19
aurore.olivertwist@wanadoo.fr
http://www.goldensdesvignes.fr.st

Sanguinisch
Gert & Manita Busser
Wijsterseweg 136
7934 TE STUIFZAND (near Hoogeveen
Netherlands
0031528-331313
sanguinisch@zonnet.nl
http://www.home.zonnet.nl/sanguinisch
Sanguinisch

SantomarenzoSantomarenzo
Annemarie en Bertus DuPont
Kreeftstraat 6
1033 EL Amsterdam
Netherlands
+31 (0)20 6313100
santomarenzo@zonnet.nl
http://goldenretrievers-puppies.com

Silence Dream
R.E. Oosterhof
P.M. Hackstraat 49
7676 BK Westerhaar
Netherlands
+31 (0)546-870090
silencedream@home.nl
http://www.silencedream.nl
Silence Dream

SirawesroySirawesroy
I. Pettinga
Heemskerk
Netherlands
+31 (0)251-239061
t.pettinga@wanadoo.nl
http://www.sirawesroy.nl

Skylock
Laila Ager
Viumvej 5
6990 Ulfborg
Denmark
+45 97492879
skylock@tdcadsl.dk
http://www.skylock.dk
Skylock

Spring GoldSpring Gold
Lenie van Aarle
Watervluchtmolen 46
2957JB Nieuw-lekkerland
Netherlands
+31 (0)184-683847
spring.gold@hetnet.nl

Steady-Line's Retrievers
Meeuws Potteau
Ieperstraat 184
8840 Staden
Belgium
+32 (0)51705386
Gerdi.Meeuws@pandora.be
http://home.tiscali.be/yuc-gmeeuws/
Steady-Line

Tender BendeTender Bende
Bianca van Vliet
Harfsensesteeg 27
7217 MG Harfsen
Netherlands
0575-433323
tenderbende@hccnet.nl
http://www.tenderbende.nl

The Morning Valley
Ans en Ton van Leeuwen
Oostlaan 10
9687 PN Nieuw Beerta
Netherlands
+31 (0)597 522544
gatsbie@xs4all.nl
http://www.morningvalley.nl
The Morning Valley

TushenTushen
Yvette de Vries
p/a Wachterstraat 21
1504 CR Zaandam
Netherlands
0031-75-6144105
golden@tushen.nl
http://www.tushen.nl

Tweednous
Véronique d'Alcantara
Rue Almez 2
B-1325 CORROY-LE-GRAND
Belgium
+32 (0)475 817851
tweednous@gmail.com
http://www.tweednous.com
Tweednous

Two Hills GoldensTwo Hills Goldens
Hans en Laura vd Oever
Hermalen 9a
5481 XX Schijndel
Netherlands
+31 (0)73-5496394
info@twohills.nl
http://www.twohills.nl

v.'t Saskerland
Dirk en Cora Loots
Gemaal 38
1613 AN Grootebroek
Netherlands
0228 - 52 12 33
d.loots@quicknet.nl
http://www.saskerland.nl
v.

v.d. Issel Hoevev.d. Issel Hoeve
Tonny Hoevers
Pr. Hendrikstraat 16
6951 AT Dieren
Netherlands
+31 (0)313-420455
tonny@isselhoeve.nl
http://www.isselhoeve.nl

Vaders Ideaal
W.F. Donker
Boomgaardhoekseweg 27
3191VB Hoogvliet
Netherlands
+31 (0)10 2950018
wfdonker@tiscali.nl
http://home.tiscali.nl/wfdonker
Vaders Ideaal

Van Van 't Hof Pierlapont
De Voogt-Lahousse Ingrid
Doornlaan 30
8210 Loppem
Belgium
+32 (0)50.20.15.73
pierlapont@belgacom.net
http://www.goldens-pierlapont.be

Van 't Olde Klooster
H. van Buuren
Vreeweg 23
8095 PJ Oldebroek
Netherlands
+31 (0)525-632640
info@oldeklooster.nl
http://www.oldeklooster.nl
Van

van de Bassanetvan de Bassanet
M.van de Coterlet-Mol
Albert Hahnweg 2
3762VE Soest
Netherlands
+31 (0)35-6014492
coterlet@wanadoo.nl
http://vandebassanet.com.

van de Dari Anding Mas
N.Egbertsen & D.H. Wiegman
Bakkersveenweg 15a
7676 AM Westerhaar
Netherlands
+31 (0)546-865972
r.wiegman@planet.nl
http://home.planet.nl/~wiegm062
van de Dari Anding Mas

Van De Gouden GraalVan De Gouden Graal
Armand & Greta De Roover-Henin
Koningsbaan 36
2220 Heist op den Berg
Belgium
+32 (0)15 / 236988
armand.de.roover@skynet.be
http://users.skynet.be/vdggraal

van de Hazewaal
Marijke van Velzen
Hazewaal 78
1671 lc Medemblik
Netherlands
0227-544538
vanvelzen78@hetnet.nl
http://home.kpn.nl/dc001
van de Hazewaal

Van de HeigraafserveVan de Heigraafserve
H. Korenberg
Zuiderzeestraatweg 376
8096 CN Oldebroek
Netherlands
+31 (0)525-634181
info@heigraafserve.nl
http://www.heigraafserve.nl

van de Loenense Hoeve
Trudy den Boesterd / Wim van Loenen
A.N. van Pellecomhof 1
1241 DC Kortenhoef
Netherlands
+31 (0)35-6566586
van_de_loenense_hoeve@planet.nl
http://home.planet.nl/~loene035/
van de Loenense Hoeve

van Eik en Duinenvan Eik en Duinen
Bert & Anita Smit
Wassenaarstraat 28
2681 HD monster
Netherlands
+31(0)174 289728
blondy@caiway.nl
http://home.kabelfoon.nl/~blondy/index.html

Vanlijnden
Marianne de Blaey
Maatstraat 2
4543 PX Zaamslag
Netherlands
+31 (0)114 671436
vanlijnden@gmail.com
http://www.vanlijnden.be/
Vanlijnden

Way-OutWay-Out's
R. de Jong-Pasman
Herenweg 302C
2211 VE Noordwijkerhout
Netherlands
0252-371114
wayouts@planet.nl
http://www.wayouts.nl/

Whispering Glenrose's
J.M.C. Kleynen-Brouwers
Netherlands
glenrose@concepts.nl
http://www.whisperingglenrose.net
Whispering Glenrose

ADSUM
Magdalena Chmielewska
Wroclaw Poland
Poland
+48 0 71 373 95 81
adsum@adsum.com.pl
http://www.adsum.com.pl

Aneiraby Golden retreivers
Carla O'Donnell
Australia
aneiraby@aneirabygoldens.com
http://www.aneirabygoldens.com

Anima Candida Kennel
Bernardina Rezo Draganic
Omladinska 12
10298 Poljanica, Donja Bistra
Croatia
385 01 3392319
anima.candida@gmail.com
http://animacandida.hr

Halloween Kennel
Nelson Vila
Uruguay
info@halloweenkennel.com
http://www.halloweenkennel.com

Happy Company Kennel
Djurdjica Dujmovic
Croatia, Dugo Selo, Bunarska 2
Croatia
rankoboranic@gmail.com
http://www.happycompany.hr

I Call Your Name
L. Berkhout & R. de Ruyter
Molenweg 43
1766 HN Wieringerwaard
Netherlands
0224 223665
icyn@planet.nl
http://home.planet.nl/~icyn

of aress' garden
Destoop-Bogaerts
Schuttersstraat 40
8800 Roeselare
Belgium
0486/96.86.47
petradestoop@hotmail.com
http://home.tiscali.be/ofaressgarden

of casa verano
Marc en Carine Vanderhaeghen-Bernaert
Edmond Ronsestraat 52
9041 Oostakker
Belgium
0032(0)9/251 75 91
marc-carine@ofcasaverano.be
http://www.ofcasaverano.be

of the Hazy Moors
J.P.Drost-Lassche
Zuideind 4
9525 TK DROUWENERVEEN
Netherlands
0599-234044
info@hazymoors.nl
http://hazymoors.nl

Of The Pride Runners
Thees Emiel
Veenlaan 57
2960 Brecht
Belgium
03 636 12 51
emiel.thees@skynet.be
http:// users.skynet.be/ofthepriderunners

Power of Gold
Anita Metselaar
Zwitserlandstraat 4
2408cp Alphen aan den Rijn
Netherlands
0172491769
info@powerofgold.nl
http://powerofgold.nl

Sheer Bliss
Anke, Benne & Hans Eichelsheim
Roessinghsbleekweg 3
7522 AH Enschede
Netherlands
jwm@home.nl
http://home.versatel.nl/sheerbliss

Shogold Golden Retrievers
Sandra MacKenzie
Quality Carries On.
Brisbane 4077
Australia
61 (0) 7 3879 8941
shogold@flatrate.net.au
http://www.shogold.net

Spoiled for life
L. Triest
Zuidervaart 38
1504 BB Zaandam
Netherlands
075-6156999
ltriest@xs4all.nl

Sunnyfield's
Judit Beke
3300 Eger
Hungary
+ 36 20 370 7695
sunnyfieldskennel@gmail.com
http://www.sunnyfields.hu

van de Beuseberg
Joke Pennekamp
Rheezerend 192a
7701 BK Dedemsvaart
Netherlands
0523 61 02 69
harrie.joke@home.nl
http://members.home.nl/harrie.joke/

van Spokendam
Eric en Alice Pouwels
Noorderhoofddiep 16
7912 TP Nieuweroord
Netherlands
0528-371646
vanspokendam@hetnet.nl
http://www.vanspokendam.nl

Overige links

clint & elvis
d.soumokil
haverdonklaan.19
5223ve 's-Hertogenbosch
Netherlands
o73-6221379
d.soumokil@zonnet.nl
http://home.zonnet.nl/d.soumokil
clint & elvis

Gastgezin voor Hulphond NederlandGastgezin voor Hulphond Nederland
Rita La Heijne
Netherlands
ladangio@zeelandnet.nl
http://communities.zeelandnet.nl/data/hulphond/index.php

Golden Nero Of Glory
Stefan Flantua
IJsbaanlaan 26
9665 LH Oude Pekela
Netherlands
0650952276
sflantua@hotmail.com
http://members.lycos.nl/goldenretriever
Golden Nero Of Glory

Golden RetrieverGolden Retriever
Magdalena Siemaszko Arcimowicz
Sniezki 16
58-550 Karpacz
Poland
magda@goldenretriever.pl
http://www.goldenretriever.pl

goldenretriever.pagina.nl
Tonny Hoevers
Netherlands
thoevers@xs4all.nl
http://goldenretriever.pagina.nl/
goldenretriever.pagina.nl

Onze Golden RetrieversOnze Golden Retrievers
Elsy Meiresonne
Koeistraat 10
9971 Lembeke
Belgium
+32 (0)9 3775453
elsy.meiresonne@pandora.be
http://users.pandora.be/goldens

Sophie's Home
Marja Beijer
Jacob Vrijstraat 14
3076 JG Rotterdam
Netherlands
+31 (0)10-4194578
jbeijer@planet.nl
http://home.planet.nl/~beije402/sophie/
Sophie

Welcome to my Golden Retriever pageWelcome to my Golden Retriever page
9032 Wondelgem
Belgium
hans.blancke@skynet.be
http://users.skynet.be/goldens

Golden Retriever kennels
Laurens Blokland
Netherlands
blokhoofdjuh@hotmail.com
http://goldenkennel.eigenstart.nl

Golden Retriever Startkabel
Netherlands
http://goldenretriever.startkabel.nl/

Het retriever plekje
Netherlands
huismuis31@hotmail.com
http://groups.msn.com/HetRetrieverplekje/

Laika
m.wintermans
Netherlands
m.wintermans@chello.nl
http://members.chello.nl/m.wintermans

Van de Golden Jagers
Loek en Marijke de Jong
Noorderwijkweg 67
1943 DH Beverwijk
Netherlands
loekenmarijke@ziggo.nl
http://www.goldenjagers.nl

Klik hier voor het formulier om uw kennel aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw rasvereniging aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw persoonlijke website aan te melden.

Deze advertenties komen ook op http://www.infodogbreeds.com, mijn engelstalige site, te staan. Daarom is het aan te bevelen de gevraagde aanvullende informatie (indien hier voor is gekozen) ook in het engels aan te geven. Dit is echter niet verplicht.

Ga hier naar links voor de voorwaarden

sluit venster