links van Gordon Setter


sluit venster

Links van de Gordon Setter

sorteren op land
rasvereniging

Nederlandse Gordon Setter Club ( NGSC)Nederlandse Gordon Setter Club ( NGSC)
Netherlands
secretaris@gordonsetter.nl
http://www.gordonsetter.nl

Belgian Gordon Setter Club
Elzendreef 6
B2900 Schoten
Belgium
info@gordonsetter.be
http://www.gordonsetter.be
secretariaat: +32-3-6331972
Belgian Gordon Setter Club

Gordon Setter Vereniging Nederland (GSVN)
Secretariaat: Beethovenlaan 197
7604 GG Almelo
Netherlands
voorzitter@gordonsettervereniging.nl
http://www.gordonsettervereniging.nl
Secretaris: Mevr. Gramser van Aarssen: 0546-601264
Voorzitter W.A.Kramer: 0412-647441

kennel

Bournefield
Leen Van Genechten
Elzendreef 6
B2900 Schoten
Belgium
+32 (0)3 6331972
bournefield@telenet.be
http://www.bournefield.info
Bournefield

Forester`s ... of DarkmoorForester`s ... of Darkmoor
Dagmar Bartels
Rothenfeld 6
Hannover
Germany
+49 5139/4908
foresters@gmx.de
http://www.foresters-of-darkmoor.de

From Dancy´s Home
Fam. de Haan
Helenaerf 29
2907 VB Capelle aan den Ijssel
Netherlands
010-4509470
nml@hccnet.nl
http://www.fromdancyshome.nl/
From Dancy´s Home

From FireFrom Fire'sons Garden
F. & W. Brandsma
Midslânsdyk 3
8628 ES Goënga
Netherlands
0515 416048
brandfire@wanadoo.nl
http://www.firesonsgarden.nl

From The Beaten Track
Cor en Wilma van Batenburg
Molenstraat 100
3764 TJ Soest
Netherlands
0356017018
cor@vbatenburg.demon.nl
http://www.from-the-beaten-track.nl
From The Beaten Track

From the Noble FriendsFrom the Noble Friends
M.Booij
Dennenhof 54
3355 RJ Papendrecht
Netherlands
078-6153367
info@noblefriends.nl
http://noblefriends.nl

From Vancouver Castle
H.A.Sanders - van Dijk
Weijerswold Europaweg 21
7742 PH Coevorden
Netherlands
0524 517563
vancouver-castle@hetnet.nl
http://gordonsetterkennel-vancouvercastle.jouwweb.nl/
From Vancouver Castle

Gordon Setter vom PulserdammGordon Setter vom Pulserdamm
Silvia Abendschein
25560 Kaisborstel/Itzehoe
Germany
S.Abendschein@t-online.de
http://www.vom-pulserdamm.de

Gordon Setters from the Grazing Land
Kris Gekiere
Broekstraat 7
3450 Grazen
Belgium
0472/283038
cgekiere@telenet.be
http://www.grazingland.be
Gordon Setters from the Grazing Land

Gordon Setters Nelli, Noora and FriscoGordon Setters Nelli, Noora and Frisco
Finland
heile.soini@salo.salonseutu.fi
http://wolfsong.fi/

SpanSett
S Jobses
Belgium
info@spansett.com
http://www.spansett.com
SpanSett

v. Margnes v.d. Sterrev. Margnes v.d. Sterre
Marloes van Alpheb
Oer de Draai 5
8582 KM Oudega-Gaasterland
Netherlands
0514-593184
marloessanne@hotmail.com
http://www.gordonsettersonline.nl

v.'t Blockhuys
W. Huizer
IJsstraat 1
6114 RM Susteren
Netherlands
046-4497035
setters@tip.nl
v.

van de Mergelhoevevan de Mergelhoeve
Wil en Connie Beckers - de Jong
Reukenderweg 11
6361 AW Nuth
Netherlands
+31 (0)45-5242464
v.d.mergelhoeve@home.nl
http://www.v-d-mergelhoeve.com

Azzaro English Setters & Gordon Setters
Karen & Ernie Leslie
50 Wairiri Street RD 20, Ohau Levin
5500 New-Zealand
64 6 3672557
azzaro@xtra.co.nz
http://www.azzarokennels.com

Camusfearna
Grazia Veronesi
Strada Casalnoceto, 4
15055 PONTECURONE
Italy
+390131886580
graziaveronesi@yahoo.it
http://www.gordonsetter.it

Of Royal Residence
Gina De Cokere
Ondankstraat 5
8750 Wingene
Belgium
0032 51 65 65 89
ofroyalresidence@scarlet.be
http://www.ofroyalresidence.be/

Triseter
Esther Joseph
R.M.B 698
Lancefield 3435
Australia
61 3 54291606
triseter@hotkey.net.au
http://www.gordonsetter.com.au

van de Bisontocht
Y. Zwart- Gruijs
De Vendelier 80
8255 CX Swifterbant
Netherlands
0321-323241
yvonne.z@solcon.nl
http://www.gordonsetters.nl

Woodland Hoppers
Vlatka Belosevic Gramnjak
Zagreb
Croatia
info@woodlandhoppers.com
http://www.woodlandhoppers.com

Overige links

Ch. Liric Xcaliber
Marcella Booij
Papendrecht
Netherlands
marcella@noblefriends.nl
http://liric-xcaliber.weebly.com/
Ch. Liric Xcaliber

Gordon SettersGordon Setters
Minna Törölä
Pojankuja 1
91100 Ii
Finland
minna.torola@pp.inet.fi
http://personal.inet.fi/koti/gordonsetter/

www.gordonsetter-timmy.de
S.&U. Timmermann
Neu Wulmstorf
Germany
+49 4168510
timmy@gordon-boys.de Silvia@overseas-freighters.de
http://www.gordonsetter-timmy.de
www.gordonsetter-timmy.de

http//:www.Nordic-Gordon-Hunters.de
Jutta Bornschein
Francoper Str. 84 21147 Hamburg
Hambuurg
Germany
00494070385641
Jutta.Bornschein@online.de
http://www.Nordic-Gordon-Huners.de

Karrelene's Special Boy For Europe
Kim Beckers
Tiendstraat 36
6361 XT Nuth
Netherlands
kim.beckers01@home.nl
http://www.specialbilly.weebly.com

Klik hier voor het formulier om uw kennel aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw rasvereniging aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw persoonlijke website aan te melden.

Deze advertenties komen ook op http://www.infodogbreeds.com, mijn engelstalige site, te staan. Daarom is het aan te bevelen de gevraagde aanvullende informatie (indien hier voor is gekozen) ook in het engels aan te geven. Dit is echter niet verplicht.

Ga hier naar links voor de voorwaarden

sluit venster