links van Tibetaanse Terrier


sluit venster

Links van de Tibetaanse Terrier

sorteren op land
rasvereniging

Tibetaanse Terriër Club Nederland
Noordhollandlaan 22
4926 GK Lage Zwaluwe
Netherlands
wvanvuren@hetnet.nl
http://www.tibetaanseterrierclub.nl
Pupinformatiedienst: familie van Vuren (tussen 14:00 en 20:00): 0168-483079
Secretaris en ledenadministratie: Wil van Vuren: 0168-482934

kennel

Amogasiddhi
Nies Christel
Smeendijk 11
2531 Vremde
Belgium
+32 (0)3/454.16.46
Christel.nies@telenet.be
http://www.amogasiddhi.be/
Amogasiddhi

Ben Mazar-I-SharifBen Mazar-I-Sharif
Jos Hordijk
Begoniastraat 8
5644 Eindhoven
Netherlands
040-7851226
jos@tibetaanse-terriers.nl
http://www.tibetaanse-terriers.nl

D ' Gaba Skyel Ba
Marleen De Winter
Spurkerweg 33
3740 Bilzen
Belgium
0032(0)89411510
dgaba.skyel.ba@telenet.be
http://www.tibetaanse-terrier.eu
D

Detchema Tibetaanse Terriers en Tibetaanse MastiffsDetchema Tibetaanse Terriers en Tibetaanse Mastiffs
Foekje P holtewes
Ganzingawei 1
9298RT kollumerzwaag
Netherlands
0511-401044
f.holtewes@kpnplanet.nl
http://www.detchema.nl

Du Comble de Bonheur
De Bonte - Descamps Jan & Solange
Spiegelstraat 2c
B-9968 Oosteeklo
Belgium
+32 (0)9 3738734
ducomble@pandora.be
http://users.pandora.be/ducomble
Du Comble de Bonheur

From HeavenFrom Heaven's Earth
Anne Van Beethoven
Isengrimlaan, 47
9111 Belsele
Belgium
+324955025425
anne.van.beethoven@live.be
http://fromheavensearth.blogspot.com

From the Count's Place
Netherlands
info@fromthecountsplace.nl
http://www.fromthecountsplace.nl
From the Count

Kham Ra TibetansKham Ra Tibetans
Valerie Barber
249 Magee Rd
Ringwood, NJ 07456-1126
USA
973-839-5320
KhamRaTTs@aol.com
http://www.Tibetanterr.com

Talk of the Town
Janssens May
Emmabaan 75
4576 EC Koewacht
Netherlands
+31 (0)114362355
jdebonte@pandora.be
Talk of the Town

Tolka AdheenTolka Adheen
Myriam Buurman
Ds B. J. Aderstraat 13
9688 RK Drieborg
Netherlands
0647816183
ta.tibetans@gmail.com
http://www.tatibetans.nl

Van Siddha
M.Janssen-Vencken
Poldermolen 9
6003BC Weert
Netherlands
0495-545982
siddha@home.nl
http://home.planet.nl/~janss001/
Van Siddha

Yon-Tan BhandaraYon-Tan Bhandara
Evelien Bracke
Zevecotestraat 37 9830 sint-martens-latem
9830 sint marten latem
Belgium
+(32)( 0à496281888
evelien.bracke@telenet.be
http://yon-tanbhandara.blogspot.be

Cun-Wa-Namba
Remy & Liesbet Dubois - Thora
Heidestraat 11
3621 Rekem-Lanaken
Belgium
0032 89 71 64 39
remy.dubois@telenet.be
http://www.tibetaanse-terrier.be

Sumanshu
Will en Petra Keulers
Maasbrachterweg 92
6101XZ Echt
Netherlands
0475-482406
sumanshu.tibetans@planet.nl
http://www.sumanshu.com

Tashi Bodjul
Eva Pravdova
Lodherov 156
CZ-37826 Lodherov
Czech Republic
tashi@bodjul.com
http://www.bodjul.com

Wanted Nice Dogs
Thea Koster
Hulsterweg 113
4584 LH Kuitaart
Netherlands
0114-691626
tibbies@zeelandnet.nl
http://people.zeelandnet.nl/tibbies

Overige links

Klik hier voor het formulier om uw kennel aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw rasvereniging aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw persoonlijke website aan te melden.

Deze advertenties komen ook op http://www.infodogbreeds.com, mijn engelstalige site, te staan. Daarom is het aan te bevelen de gevraagde aanvullende informatie (indien hier voor is gekozen) ook in het engels aan te geven. Dit is echter niet verplicht.

Ga hier naar links voor de voorwaarden

sluit venster