links van Cavalier King Charles Spaniel


sluit venster

Links van de Cavalier King Charles Spaniel

rasvereniging

Cavalier Club Nederland
secretaris: Mw. A.W.M.J.Nijland-Overkamp
Netherlands
secretariaat@cavalierclub.nl
http://www.cavalierclub.nl/
secretaris: Mw. A.W.M.J.Nijland-Overkamp : 06-10179798
Pupinfo: Mw. M.H.G. Kavelaars-van Loenhout: 0165-317284

kennel

Always Shining Star
Vera Nuytkens
Humbeekseweg 22 B
2811 Hombeek
Belgium
vera.nuytkens@telenet.be
Always Shining Star

Ocean Of HappinessOcean Of Happiness
Van Bael Wendy
Heesterweg 43
2450 Meerhout
Belgium
wendy.vanbael@telenet.be
http://www.oceanofhappiness.be

Of LyLa's Dream
Hanny Vanvelzen
Lanaken Belgie 2km naast Maastricht NL
3620 Lanaken
Belgium
0032-(0)89-723977
Hanny.vanvelzen@gmail.com
http://www.LyLasDream.com
Of LyLa

colours of wales
Van den Driessche Christiaan & Tina
Oude Gentweg 44
9990 Maldegem
Belgium
050/700142
maldegemse.cavalier@telenet.be
http://www.bloggen.be/coloursofwales/

Babbler's
Mr. Ilpo Jokinen
Nuutinkulmantie 90
FIN-30100 Forssa
Finland
babblers@surffi.net
http://www.surffi.net/~babblers
Babbler

Joyau de KandaharJoyau de Kandahar
R. Gauthier & B. Dumont
Coppel
F63160 Saint-Julien de Coppel
France
(0033) 473.73.32.89
joyaux.kandahar@wanadoo.fr
http://perso.wanadoo.fr/joyaux.kandahar/

An Excellent Choice
Natasja Moonen
Voorste Heistraat 3
5091 JA Oostelbeers
Netherlands
0031-13-5144344
cavalier@hetnet.nl
http://www.anexcellentchoice.nl
An Excellent Choice

ArdaganArdagan's
H.J.W. KARMELK
BOMENWEG 11d
8305 AV EMMELOORD
Netherlands
+31 (0)527-613881
h.j.w.karmelk@planet.nl
http://www.ardagans.nl

Liebelle
Elly Rademakers
Jasmijnstraat 24
6002TG Weert
Netherlands
0495-545269
liebelle@live.nl
http://liebelle.wix.com/cavalierkingcharles
Liebelle

Sweet Lake SuperstarSweet Lake Superstar
Carla en Ton Geerards
Netherlands
a.geerards@hccnet.nl
http://home.hccnet.nl/a.geerards

van het Labber Kampje
Arnold en Helma Nijs
Kerkstraat 28
6659 AC Wamel
Netherlands
+31 (0)487-501110
arnoldnijs@planet.nl
http://www.labberkampje.nl
van het Labber Kampje

van het Pleasurehomevan het Pleasurehome
ineke plaizier-bergman
Dorpsstraat 23
8812 JJ Peins
Netherlands
+31 (0)517-269256
c.plaizier2@upcmail.nl
http://www.pleasurehome.nl/index.html

van Sarin's Hof
E. de Jong
Lijsterstraat 13
6991 ES Rheden
Netherlands
026-4953400
sarinshof@xs4all.nl
http://www.sarinshof.nl
van Sarin

Cead Mile Failte
T.Bokken-Keijers
Napoleonsweg 24
6017 RH Thorn
Netherlands
0475-566143
f.bokken@12move.nl
http://www.cavalier-pension.nl

From The Marl Surroundings
Tonny Bougie-Worms
Luciastraat 24
6191TC Beek L.
Netherlands
046-4375281
info.ftms@gmail.com
http://ftms.bougie.nu

indebanvandecavalier
CarlaCamijn
de elzen 81
2941vm Lekkerkerk
Netherlands
0180-661459
info@indebanvandecavalier.nl
http://www.indebanvandecavalier.nl

BRIGHT LIGHT OF MOSCOW
Lomokhova Elena
Garibaldi str., 29 - 3 - 11
117418 Moscow
Russia
+79035921864
lomokhova@hotmail.com
http://www.labradors.ru

Maenan
Ron & Mavis Naylor
43 Clinton Road
L12 7HA Liverpool
United Kingdom
maenancavaliers@hotmail.com
http://www.cavalierkingcharles.com/Maenan/

CADEAU Cavalier King Charles Spaniels
CADEAU Cavaliers
Olney/Laytonsville, Maryl USA
puppies@cadeaucavaliers.com
http://www.cadeaucavaliers.com
CADEAU Cavalier King Charles Spaniels

Flying Colors CavaliersFlying Colors Cavaliers
Cathy J. Gish
Henderson, Ky USA
+1 270 826 8777
flyingcolors@insightbb.com
http://www.FlyingColorsCavaliers.com

St Jon Cavalier King Charles Spaniels
Jennifer Wehking
195 Hartwell Street
Royston, GA 30662
USA
+1-706 245-0456
stjon@bellsouth.net
http://www.stjoncavaliers.net
St Jon Cavalier King Charles Spaniels

Taywood CavaliersTaywood Cavaliers
Irene Woodward
19664 Grissom Rd.
Richards, Texas 77873
USA
irene@taywoodcavaliers.com
http://www.taywoodcavaliers.homestead.com

Almar Cavaliers
Marie Van Iderstine
18 Jessica Lane
Depew 14043
USA
716-725-9988
Almar716@aol.com
http://www.almarcavaliers.com

Cavaliers of Castlemar
Dale Martenson
313 Country Club Rd
Cleburne TX 76033
USA
817-774-0622
castlemar3@hotmail.com
http://www.cavaliersofcastlemar.com

The Kings Cavaliers
Michael & Kimberly Daly
Wylie USA
214-783-6303
michael@thekingscavaliers.com
http://www.TheKingsCavaliers.com

Overige links

Cavalier Forum
Linda
Gistel (Belgiƫ)
Netherlands
Linda.V@hotmail.com
http://ckcs.superfora.nl/smf/index.php

Klik hier voor het formulier om uw kennel aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw rasvereniging aan te melden.
Klik hier voor het formulier om uw persoonlijke website aan te melden.

Deze advertenties komen ook op http://www.infodogbreeds.com, mijn engelstalige site, te staan. Daarom is het aan te bevelen de gevraagde aanvullende informatie (indien hier voor is gekozen) ook in het engels aan te geven. Dit is echter niet verplicht.

Ga hier naar links voor de voorwaarden

sluit venster